Dikke deken CAL deel 1

stukje van de dikke deken

Hierbij deel 1 van de dikke deken, ik hoop dat je het leuk vindt en als je vragen hebt laat het me dan weten!

Bedenkt vooraf eerst hoe groot je je werk wilt hebben. Ik ben uitgegaan van een deken die ik al heb en deze is 150x200cm. Mijn deken zal ongeveer zo groot worden.

Zet een ketting op van 171 lossen (incl 3 lossen om mee te keren).
Toer 1: 2 stokjes in de 6e losse van de naald, *2 lossen overslaan, 2 stokjes in de volgende losse*, herhaal steeds *-*. Keer het werk.
Toer 2: 3 lossen, 2 stokjes tussen de eerste twee stokjesgroepen van de vorige toer (haak in de steek en niet eromheen), *2 stokjes tussen de volgende twee stokjesgroepen*, herhaal steeds *-* en sluit af met 2 stokjes in de 3e losse van het begin van de vorige toer. Herhaal steeds de tweede toer.

img_8282
Ik heb gehaakt:
de lossenketting en twee toeren met: grijs 9015
een toer met: blauw 6295
twee toeren met: grijs 9015
twee toeren met: creme 0100
een toer met: grijs 9015

succes met haken en tot snel!!

Bekijk ook mijn video met de volledige uitleg!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *